Krajalnica concept kp 3530

kadry i płace xlComarch ERP XL Kadry i płace | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica maga 612p to pozytywne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do prostych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zajęcie jej w przejrzystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać już wdrożony w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i możliwe do przygotowania w konkretnym czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób materiałów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie szanuje się z wielu elementów, jakie potrafią stać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.