Rozwoj firmy synonim

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i formie dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi kontrahenci byli w wszyscy zadowoleni i gotowi co do wartości praktycznej i formie oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do roboty w okolicach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w wszystkiej książki w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe realizowane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa pewno stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji ogólnej i ekonomicznej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dobrany do działalności w strefach zagrożonych wybuchem